Aktuellt

Detta händer just nu på Bedinge Golfklubb

Medlemsundersökning till klubbens nya golfare.

Onsdagen den 10 januari 2018 kommer Players 1st att skicka ut en New entry-enkät till klubbens alla nya golfare (utan tidigare golf-id). Vi i klubbledningen ser gärna att du tar dig tid att svara på enkäten. Den kan hamna i skräpmailen, så håll utkik! Resultatet från dina och övriga medlemmars svar blir ett viktigt instrument i klubbens ständiga utvecklings- och förbättringsarbete, till gagn för medlemmar, gäster och personal.Relaterade nyheter

Årsmöte 2018 Post Image

Årsmöte 2018

Årsmöte 2018 i Bedinge Golfklubb. Du kallas härmed till årsmöte för verksamhetsåret 2017 i Bedinge Golfklubb, Mötet hålls på Smygehus Havsbad,...

BY : Per Kestola / jan 15, 2018

Läs mer

Medlemsundersökning till klubbens nya golfare. Post Image

Medlemsundersökning till klubbens nya golfare.

Onsdagen den 10 januari 2018 kommer Players 1st att skicka ut en New entry-enkät till klubbens...

BY : Per Kestola / jan 10, 2018

Läs mer

Glögg golfen 2017! Post Image

Glögg golfen 2017!

Årets Glögg golf spelades med 20 st deltagare, A-klassen vanns av Yrsa Håkansson på 22 poäng och B-klassen av Andreas...

BY : Per Kestola / dec 26, 2017

Läs mer

Facebook

Nyhetsbrev

Sample Functionality

Hey...it would have been nice to have these buttons connected to iTunes and Stitcher for you, but I'm sure you can appreciate there are just too many variables to consider for a template. So getting this linked up to your particular podcast service is a task that will be left up to you.

BC Gurus